Home Theater Center
مرکز بررسی سیستم های صوتی و تصویری

در فکر خربد Trinnov ST2-HiFi

Trinnov ST2-HiFi

مدتی در فکر خرید "Trinnov ST2-HiFi" هستم, کمپانی Trinnov از کار درست ترین سازنده های پروسسورهای صداست, چه خانگی و چه حرفه ای در کلاس بهترین استودیوها و سینماهای درجه یک جهانی, تمام سالن های که مجهز به سیستم صدای Auro-3D و dts-X هستن از پروسسورهای این کمپانی استفاده می کنند. ST2-HiFi یکی از محصولات اودیوفایلی درجه یک این کمپانی است که Treatment یا رفتار آکوستیکی اتاق به کاربر نشان میده که میشه خیلی از خطاهای آکوستیکی اتاق باهاش تصحیح کرد. اما چیزی که این دستگاه برای من جذاب کرده, این که میشه سورس صدارو به این دستگاه بدی, دستگاه کل داده های فرکانسی صدارو بروی نرم افزار نمایش میده, و بعد با میکروفون چهار جهته ی که در محل شنیداری قرار میگیره صدارو از بلندگوها میگیره و دوباره پردازش میکنه و به شما نشان میده که چه فرکانس های از سورس دریافت میکنه و شما داری چه فرکانس های می شنوی! تمام فرکانس های حذف شده و یا افزایش پیدا کرده به شما تحویل میده! و این برای یک اودیوفایل یک نکته مثبت فوق العاده بحساب میاد. خود دستگاه با پردازش پاسخ فرکانسی اتاق پیشنهاد تصحیح نواحی فرکانسی میده و دها کار دیگه که میشه برای اصلاح پاسخ فرکانسی و ضعف های آکوستیکی که همه ی ما درگیرش هستیم ازشون استفاده کرد.

ضمن این که میشه ماژول دستگاه عوض کرد و امکانات جدید هم بهش اضافه کرد. من آخرین قیمتی که در آلمان از پکیج کامل این دستگاه که شامل خود دستگاه, میکروفون چهار جهته بسیار حرفه ای و نرم افزار اختصاصیش دارم 5900 یورو هست, شاید کمی بنظر گرون بیاد, اما از نظر من واقعاً ارزششو داره هر اودیوفایلی یکی ازش داشته باشه, حداقلش این که میشه بیشتر به خطاهای صدای که می شنویم پی ببریم و به فکر اصلاح آکوستیک فضای شنیداریمون باشیم.

در آینده هم به خرید پروسسور سینمایی این برند فکر می کنم, شاید زمانی که بخوام بلندگوهارو عوض کنم و یک ساب SVS دیگه به سیستم اضافه کنم. اما فعلا ST2-HiFi فکرمو مشغول کرده, حتما در سفر بعدیم به آلمان میرم و حسابی این محصول تست می کنم و اگر همونی باشه که دنبالش هستم یکی ازش میخرم.

  http://hometheater.persiangig.com/Home%20Theater/htcenter/DSC01140tt%20%28Copy%29.jpghttp://hometheater.persiangig.com/Home%20Theater/htcenter/DSC01133tt%20%28Copy%29.jpghttp://hometheater.persiangig.com/Home%20Theater/htcenter/DSC01131tt%20%28Copy%29.jpghttp://hometheater.persiangig.com/Home%20Theater/htcenter/trinnov_st2_002%20%28Copy%29.jpghttp://hometheater.persiangig.com/Home%20Theater/htcenter/trinnov_st2_003%20%28Copy%29.jpghttp://hometheater.persiangig.com/Home%20Theater/htcenter/trinnov_st2_008%20%28Copy%29.jpghttp://hometheater.persiangig.com/Home%20Theater/htcenter/trinnov_st2_009%20%28Copy%29.jpg

ارسال نظر

1.کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده‌ی کلمات رکیک و نامناسب، پیغام کاربر حذف شده و در صورت تکرار، نام کاربری و IP وی مسدود می‌شود.
2.لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید.


ورود اعضاء