Home Theater Center
مرکز بررسی سیستم های صوتی و تصویری

دمو و درون بینی سورس Esoteric


تبلیغات: مجموعه آکوستیک عرضه کننده محصولات صدا و تصویر های فای و های اند در ایران...


نمیدونم شما "اودیوفایل" های سایت, بیشتر صدای حسی dCS میپسندید؟ یا از صدای سورس "Accuphase" با Neutrality بالا ارتباط برقرار می کنید؟ یا مثل من از صدای آنالوگ و دیجیتال Esoteric خوشتون میاد؟

 بی شک و بی شک Esoteric با تفاوت بسیار زیاد از لحاظ کیفیت و دقت اجرا بهترین Transportدر مقایسه با دیگر برندهای های اند ساز میسازه. بعضی از برندهای مثلا های اند ساز که حداقل در بخش دیسک درایو بیشتر شبیه به شوخی هستن تا های اند! بنظر من این برند در بخش دک صوتی هم یکی از بهترین هاست, مخصوصاً در بخش آپ سمپل کردن فرکانس 44 هرتز به دو یا سه و حتی بیشتر برای گرفتن یه 20 کیلوهرتز تمیز و بدون نویز از بهترین هاست, این برند در طراحی فیلتر های آنالوگ پایین گذر هم بهتر از دیگر سازنده های دک های صوتی عمل میکنه, و میتونه در خروجی یک صدای دیجیتال ملایم با جزئیات بسیار بالا و شبیه به آنالوگ بهمون تحویل بده که نه انقدر دستکاری شده و با حذفیات بالا مثل dCS باشه و نه مثل دک اودیو نت میاد کاملا آپ سمپل حذف میکنه! تا فرکانس های بالا دست نخورده بمونن, که باز با سلیقه ی من بسیار فاصله داره!

وقتی صحبت از آپ سمپل, نمونه گیری و دیجیتال به آنالوگ میشه, متاسفانه بحث سلیقه ها هم وسط میاد! و این دنیایی نچندان جذاب دیجیتال است...!

 در ادامه دموی از سری Esoteric P-05X + D-05X + G-02X + N-03T ببینید:

مطالب مشابه:

دمو و درون بینی Esoteric Grandioso

نظرات   

 
+1 #41 بهرنگ در تاریخ: دوشنبه 02 ارديبهشت 1398 ، ساعت 07:02 ب ظ
نقل قول از مصطفی:
نقل قول از بهرنگ:
نقل قول از مصطفی:
سلام خدمت جناب برزین، لطفا راهنمایی بفرمایید چه اسپیکری مناسب آمپلی marantz pm 7005 می باشد؟ در حال حاضر audio physic classic 10 به آمولی وصل کردم
ممنون از پاسخگوییتون

سلام

KEF LS50 خیلی با این آمپلی فایر خوب صدا میده :)


ممنونم جناب بهرنگ، در فلور استند ها چه مدلی پیشنهاد میشه؟


B&W 684 S2
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
+3 #42 سعید در تاریخ: پنج شنبه 05 ارديبهشت 1398 ، ساعت 09:02 ق ظ
عزیزان نسخه بلوری american gods را دیدید؟تصویرش شاهکاره
نقل قول | گزارش به مدیر
 

ارسال نظر